Üldehitus & välitööd:LINO EHITUS

TÄBY PARK’I
ELAMURAJOONI ARENDUS

Skanska Rootsi objekt. Meie poolt üle antud andmed olid muuhulgas sentimeetri tasemel täpsusega kvaliteedi kontrollmõõdistaud maapinna mudel, punktipilved, ortofotod ja mitmed erinevad mudeli ja joonise failid Autodeski, Bluebeami ja GEO tarkvara keskkondade jaoks. Andmete demosse on lisatud ka arhitektuurimudel, mis ei kuulu selle projekti juurde, aga näitab võimalikke viise erinevate andmete koos kuvamiseks.

HOGBYTORP BIOGAASI KÜTTEJAAMA
JUURDEPÄÄSU TEE EHITUS

Meie poolt üle antud andmed olid muuhulgas sentimeetri tasemel täpsusega kvaliteedi kontrollmõõdistatud maapinna mudel, punktipilved, ortofotod ja mitmed erinevad mudeli ja joonise failid Autodeski ja GEO tarkvara keskkondade jaoks. Mudelifaile kasutati peamiselt lõhkamis- ja kaevetööde mahtude arvestamiseks, projekti tööde kulgemise jälgimiseks ja projekti ülevaadete koostamiseks.

TÄBY -
TIBBLE RAUDTEE-EHITUS

Meie poolt üle antud andmed olid muuhulgas sentimeetri tasemel täpsusega kvaliteedi kontrollmõõdistaud maapinna mudel, punktipilved, ortofotod, lõiked ja mitmed erinevad mudeli ja joonise failid Autodeski ja GEO tarkvara keskkondade jaoks. Mudelifaile kasutati peamiselt makadaami mahtude arvestamiseks projekti tööde kulgemise jälgimiseks ja projekti ülevaadete koostamiseks.

ÄLVSJÖDEPÅN
RAUDTEE DEPOO INVENTARISEERIMINE

Meie poolt üle antud andmed olid SWEREF99 koordinaatsüsteemi koordineeritud punktipilved, erinevad mudeli failid Autodeski tarkvara keskkondade jaoks. Mudelifaile kasutati inventariseerimise eesmärgil ja valitud depoo osade ümberehituse ette valmistamiseks.

GUSTAV III:S BOULEVARD 13
KORTER

Meie poolt üle antud andmed olid koordineeritud punktipilved.

Gothawagen G4-65
Tramm

Meie poolt üle antud andmed olid punktipilv mõõdistus ja joonised.

Tatra KT4
Tramm

Meie poolt üle antud andmed olid punktipilv mõõdistus ja joonised.

Buster SuperMagnum
Paat

Meie poolt üle antud andmed olid punktipilv mõõdistus ja joonised.


LINO OÜ

registrikood 14964836

LINO OÜ meeskonda kuuluvad pikaajalise kogemusega geodeedid, kes on üle 10 aasta töötanud ka Rootsi turul.

Laki 6
10621 Tallinn
info@lino.ee

+372 509 4590

Meie geodeedid töötavad üle kogu Eesti.

Raamatupidamine
arved@lino.ee


© Lino OÜ. Kõik õigused kaitstud.